ONE BOX Public Relations

O MNIE

w kilku słowach

KILKA SŁÓW O MNIE

czas, aby się przedstawić

BEZ WZGLĘDU NA OKOLICZNOŚCI WARTO WIEDZIEĆ Z KIM MA SIĘ DO CZYNIENIA.

W dwóch słowach o sobie – mam się za osobę kreatywną, która szuka okazji do tego, by wyjść poza utarte schematy. Wystarczy dać mi działać. Poza tym:

Absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego, na którym ukończyłam kierunek dziennikarstwo i komunikacja społeczna o specjalności public relations.

PR’owiec, który od 2009 r. aktywnie działa w branży, zbiera doświadczenia i doskonali swój warsztat.

Freelancer, który zdecydował się na niezależność, bo okazało się, że to pozwala mi osiągnąć równowagę pomiędzy pracą a życiem rodzinnym.

ZAANGAŻOWANIE
100%
KREATYWNOŚĆ
100%
EMPATIA
100%
OBOWIĄZKOWOŚĆ
100%

MOJE WARTOŚCI

to cenię sobie najbardziej

PARTNERSTWO

Każdorazowo staram się budować współpracę na zasadzie partnerskiej pomocy i zaufania. Tylko przy wspólnym zaangażowaniu można się spodziewać najlepszych efektów.

ELASTYCZNOŚĆ

Uwielbiam plany i harmonogramy, ale jeśli zachodzi taka potrzeba dostosowuję się do nowej sytuacji. Elastyczność względem nieprzewidzianych sytuacji wzmacnia współpracę.

ZAUFANIE

Wierzę ludziom - tak już mam. Działa to jednak w dwie strony, dlatego dokładam starań, by inni mieli poczucie, że mogą na mnie polegać niezależnie od sytuacji.

REKOMENDACJE

co o mnie mówią

Ania jest niesamowicie kreatywną osobą. Przygotowała dla mojej firmy plakaty i planery miesięczne, angażując się niesamowicie w projekt i doradzając przy wyborach. Polecam z serca współpracę z nią – bardzo ją cenię też za dokładność i terminowość realizowanych zleceń!

Anna Ciszewska

właściciel firmy Ciszewska Edu

W czasie trwania naszej współpracy Pani Anna była zaangażowana w tworzenie różnych materiałów wewnętrznych firmy, takich jak katalogi produktowe, filmy wizerunkowe czy aplikacje internetowe (Konfigurator posadzek StoCretec). W mojej ocenie Anna Kłos wykonywała swoją pracę sumiennie, z niebywałą dokładnością i dbałością o szczegóły. Cechują ją sumienność, terminowość i kreatywność. Jej łatwość w nawiązywaniu kontaktów sprawiła, że współpraca z poszczególnymi pracownikami firmy przebiegała sprawnie i w miłej atmosferze. W pełną odpowiedzialnością polecamy Panią Annę jako osobę odpowiedzialną za działania public relations.

Wojciech Witkowski

Dyrektor Techniczny Sto Cretec

Ania jest osobą, która w pełni angażuje się w projekt, którego się podejmuje. Posiada szeroką wiedzę z zakresu marketingu i chętnie się nią dzieli z innymi współpracownikami. Każdemu życzę takiej osobowości w Zespole! Inicjuje kierunek, wprowadza innowacje i za każdym razem wyróżnia projekt swoją kreatywnością. Między innymi współpraca z Anią nauczyła mnie jak istotna jest odpowiednia komunikacja Zespołowa.

Adela Ochman

Creative Director w Argumentshop

My, twórcy Legendarza – Paweł Zych i Witold Vargas prowadzimy działalność artystyczną i popularno naukową. Nasze książki, tak jak wszystko dziś, co musi dotrzeć do odbiorców, musi również zaistnieć w społeczności wirtualnej nie tylko jako towar, czym zajmuje się wydawnictwo, lecz również jako aktywność naszego projektu jakim jest popularyzacja słowiańskiej fantastyki. Na szczęście mamy swojego anioła stróża Anię Kłos, która zawsze doradzi nam jak sformułować ogłoszenie, plasować posty, uatrakcyjnić stronę. Dla osób „analogowych” takich jak my, posiadanie takiego wsparcia jest bardzo cenne, ponieważ świat wirtualny rządzi się własnymi prawami, własnym językiem i posiada mnóstwo małych kruczków, które lepiej zostawić fachowcom.

Paweł Zych i Witold Vargas

Autorzy Bestiariuszy Słowiańskich

MOI KLIENCI

razem zrobiliśmy coś ekstra