ONE BOX Public Relations

USŁUGI

tworzę, piszę, kreuję

To czym zajmuję się na co dzień przyjmuje różne formy. Pytanie brzmi – które z tych działań pozwolą Ci osiągnąć zamierzony skutek?

1.

STRONY WWW

strony www ONE BOX

WordPress – Strony, które tworzę powstają na platformie WordPress. Umożliwia ona stworzenie zarówno prostej strony wizytówkowej, sklepu internetowego, bloga, jak i rozbudowanej strony o złożonej strukturze.

Optymalizacja SEO – Przed publikacją strony optymalizuję ją pod kątem SEO. Dzięki temu spełnia ona wszelkie warunki, by osiągać jak najlepszą pozycję w wynikach organicznych wyszukiwarki Google.

Hosting – Jeśli nie chcesz mieć na głowie wszelkich formalności związanych z hostingiem, zleć mi to. Zapewniam pełne bezpieczeństwo strony, jej stabilność, kopie zapasowe, serwer wspierający platformę WordPress.

Administracja i obsługa strony – Pełne wsparcie przy obsłudze strony internetowej, regularne aktualizacje wersji WordPressa, wykorzystanych wtyczek i motywu.

2.

SOCIAL MEDIA

Regularna komunikacja – Systematyczna publikacja postów i różnego rodzaju materiałów, dzięki której firmowe konto pozostaje aktualne. Częstotliwość uzależniona jest od charakteru firmy i ustalonej strategii komunikacyjnej.

Strategia komunikacji – Plan, który wyznacza cel, narzędzia, formę i założenia komunikacji. Dzięki niemu ustalamy “co” mówimy o firmie i “w jaki sposób” to mówimy. Każde z działań strategii musi być spójne z innymi, by mogła być skuteczna.

Konsulting – Konsultacje i porady dotyczące sytuacji zastanej firmy oraz wskazanie rekomendowanych działań w zakresie doboru kanałów komunikacji, konfiguracji kont firmowych, publikowanych postów, wykorzystywanych formatów, uspójnienia przekazu.

usługi ONE BOX

3.

COPYWRITING

copywriting ONE BOX

Pisanie i redakcja – Czasem trzeba napisać tekst od podstaw, a czasem wystarczy redakcja już istniejącej treści. Zarówno w jednym, jak i w drugim przypadku teksty są unikalne, poprawne (język, składnia, ortografia, interpunkcja), a w razie potrzeby zoptymalizowane pod kątem SEO.

Blog – Wpisy blogowe, które działają na korzyść firmy. Teksty poradnikowe, sprzedażowe, aktualności, wydarzenia z życia firmy. Pojedyncze wpisy oraz serie wpisów tworzone w oparciu o ustalony harmonogram.

Komunikaty prasowe – Treści przeznaczone do wysyłki do mediów. Materiał o odpowiedniej budowie, informujący o ważnych wydarzeniach w firmie, np. o nowym produkcie, rozpoczęciu współpracy z nowym partnerem, zmianie siedziby, nowej inwestycji.

Artykuły prasowe – Teksty poradnikowe, eksperckie, produktowe przeznaczone do publikacji w prasie lub w dowolnych kanałach komunikacji firmowej. Treści skoncentrowane na danym zagadnieniu, w którym nazwa firmy lub produktu stanowi subtelny akcent.

Biogramy – Prezentacja postaci z uwzględnieniem jej ścieżki zawodowej, doświadczeń i kwalifikacji. Do wykorzystania w mediach społecznościowych, na stronie www lub w dowolnej publikacji.

4.

GRAFIKA

Logo – Opracowanie znaku firmowego w formie logo i/lub logotypu w oparciu o szczegółowy wywiad z właścicielem firmy. Kreacja nawiązująca do tożsamości firmy, przygotowana w kilku różnych formatach i wersjach, opisana i gotowa do wykorzystania.

Materiały firmowe – Zestaw podstawowych materiałów wykorzystywanych na co dzień przez pracowników firmy, np. wizytówki, papier firmowy, szablon prezentacji power point i in. Każdy element tworzony w oparciu o przyjęty system identyfikacji wizualnej.

Różne formaty – Grafiki tworzone są w różnych formatach, w zależności od zamiaru ich wykorzystania. Dobór formatu, kolorystyki i rozmiaru w zależności od tego czy kreacja jest przeznaczona do druku (np. ulotki, foldery reklamowe, roll-up’y) czy do publikacji w Internecie (np. bannery, grafiki na slider czy cover Facebook).

grafika ONE BOX

POSZCZEGÓLNE ZAGADNIENIA OMAWIAM DOKŁADNIE NA MOIM BLOGU

poczytaj

WŁAŚNIE TEGO POTRZEBUJESZ?

skontaktuj się ze mną i opowiedz czego Ci trzeba